Belföld6 hónapja ago
Közmédia: Újabb büntetés és ismétlődő kampányreklámok a műsorokban
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa korábban egymillió-ötszázezer forintos bírságot szabott ki a közmédiára, mert a médiatörvény előírásait megsértve jelenített meg egy politikai kampányreklámot.