Több mint 1,6 millió állampolgár küldte vissza a „tiltakozzunk az adóemelések ellen” elnevezésű nemzeti konzultációt – jelentette be Hidvéghi Balázs, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára.
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa korábban egymillió-ötszázezer forintos bírságot szabott ki a közmédiára, mert a médiatörvény előírásait megsértve jelenített meg egy politikai kampányreklámot.
A Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint kiemelten fontos, hogy a polgárok véleményt nyilvánítsanak a közteherviselés kérdéseiről, különös tekintettel egy, a Tisza Párthoz köthető, állítólagos 600 oldalas megszorítócsomagra,...
A Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a Facebookon bejelentette, hogy több mint kétmillió magyar háztartásba jutott el a nemzeti konzultációs kérdőív.