Az Energiaügyi Minisztérium vasárnap reggeli közleménye szerint ismét zavartalanul működnek az elektronikus közigazgatási felületek.
Szombat reggelre sem állt helyre teljesen az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Tér (EESZT), a központi időpontfoglaló, a magyarorszag.hu és a Digitális Állampolgár (DÁP) mobilalkalmazásának működése.