Belföld11 hónapja ago
A pandémia felgyorsíthatta az agy öregedését egy kutatás szerint
Egy friss kutatás szerint a koronavírus-járvány az agy öregedési folyamatát átlagosan 5,5 hónappal gyorsíthatta, még azoknál is, akik nem fertőződtek meg a vírussal.