Közélet-Politika8 hónapja ago
Rétvári Bence: Több ezer pedagógus keres már egymillió forint felett a teljesítményalapú rendszerben
Rétvári Bence államtitkár tájékoztatása szerint 2025 szeptemberétől vezették be a tanárok teljesítményarányos illetményrendszerét, amelynek keretében már több mint 6000 pedagógus fizetése haladja meg az egymillió forintot.