Szentkirályi Alexandra, a Fidesz fővárosi frakcióvezetője antikorrupciós szobák létrehozását javasolta a Fővárosi Közgyűlésen, ahol bárki megtekintheti a fővárosi dokumentumokat és iratokat. Jámbor András, a Szikra Mozgalom országgyűlési képviselője ezt továbbgondolva az összes minisztériumban és állami cégben is javasolta az antikorrupciós szobák létesítését. A javaslatot a parlament igazságügyi bizottsága leszavazta, a kormány pedig nem támogatta.
(Forrás: telex.hu)
(A kép forrása: Pexels.com)