A Külgazdasági és Külügyminisztérium vezetője a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara új vezetőivel folytatott tárgyalás után hangsúlyozta a két intézmény közötti együttműködés fontosságát a magyar gazdaság növekedése érdekében.

A tárcavezető megtisztelőnek nevezte az MKIK vezetőinek látogatását és kitért arra, hogy a tárgyalások során egyetértésre jutottak a felek a további együttműködésről.

A közlemény szerint a cél az, hogy a külgazdasági területen elért sikerek közvetlenül érezhetők legyenek a magyar vállalkozások számára.

A minisztérium és az MKIK szorosan együtt fog működni annak érdekében, hogy a hazánkba érkező nemzetközi vállalatok beruházásai minél több magyar vállalkozás számára megnyissák a beszállítói lehetőségeket.


(Forrás: pestisracok.hu)

 (Kép forrása: Szijjártó Péter/Facebook)