Budapesti lakásban történt verekedés miatt rendőri intézkedésre került sor péntek hajnalban.

A Kossuth Lajos utcai lakásba a rendőrség bejelentés alapján érkezett, ahol egy zajló verekedést találtak. Négy férfit igazoltattak, hármukat pedig előállították. A verekedésben ketten megsérültek, és a mentők kórházba szállították őket.

A sérültek egyike Andrei Mangra, a Dancing with the Stars táncosa volt. A táncos egy magánjellegű összejövetelt tartott a lakásban, amelyen egy volt barátja is részt vett. Szóváltásból dulakodás lett, amelynek során az egyik férfi késsel is megtámadta a másikat. Mangrát fejsérülésekkel szállították kórházba.

A V. kerületi Rendőrkapitányság súlyos testi sértés kísérlete és kábítószer-fogyasztás gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben.

Andrei Mangra a TV2-n futó táncműsorban, a Dancing with the Stars-ban Szabó Zsófi párjaként szerepel. A csatorna egyelőre nem nyilatkozott arról, hogy a táncos fellép-e a szombati adásban. 

(Forrás: tisztahirek.info)

(Kép forrása: pexels.com, Incze Sándor Zoltán)