Kövér László, az Országgyűlés elnöke és Szakr Gobas, az Egyesült Arab Emírségek Szövetségi Nemzeti Tanácsának elnöke közös sajtótájékoztatót tartottak, melyen a két ország közötti intenzív kapcsolatépítést,...
Kövér László, az Országgyűlés elnöke vietnámi látogatása során hangsúlyozta a két ország közötti intenzív parlamenti kapcsolatokat és a 75 éve fennálló diplomáciai viszony stratégiai jelentőségét.
Fővédnöki megnyitó és a családok jövőformáló szerepe Kövér László, az Országgyűlés elnöke, a rendezvény fővédnöke, kijelentette, hogy a családoknak köszönhetően egy új nemzedék léphet színre, amely...