Belföld11 hónapja ago
A Szegedi Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben közúti veszélyeztetés miatt
A Szegedi Járási Ügyészség vádat emelt egy szegedi lakos ellen, aki tavaly februárban egy tanulóvezetőt és oktatóját kényszerítette megállásra veszélyes fékezéssel.