Belföld10 hónapja ago
A Debrecen és Balmazújváros közötti vasútvonal fejlesztésének második üteme megkezdődött
Az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) tájékoztatása szerint megkezdődött a Debrecen és Balmazújváros közötti vasútvonal fejlesztésének második üteme.